fbpx

Sinani dhe Andrra elegantë përkrah njëri-tjetrit!

maxresdefault-3.jpg

Këngëtari Sinan Hoxha përveç një karriere të gjatë dhe të suksesshme, ai ka edhe një jetë private për t’i pasur lakmi. Sinani dhe bashkëshortja e tij simpatike, Andrra janë ndër çiftet më të përfolura dhe më të famshme shqiptare.

Çifti së fundi po marrin pjesë në një aheng teksa janë shfaqur tejet elegant  dhe të lumtur përkrah njëri-tjetrin.

Ndryshe, ata janë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin, Ansi.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303