30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Soni Malaj do të mbajë koncertin e madh në Tiranë

spot_img

Këngëtarja shqiptare Soni Malaj nuk është larguar kurrë muzikës.

Me anë të një postimi në Istagram ajo ka paralajmëruar publikun që do të mbajë një koncert në Amfiteatrin e Tiranës me datë 1 maj

Ditën e djeshme ajo ka qenë në praninë e Kryebashkiakut të Tiranes Erion Veliaj ku ka mbjell dhe pemën e saj në hyrje të Amfiteatrit.

“Për ne është dhuratë shumë e madhe ku mund të shpalosim artin tonë edhe në fakt kemi menduar që në 1 maj të bëjmë një koncert madhështor, me efekte speciale, orkestër, balerina, tamam për një ditë pranverore edhe me shumë entuziazëm. Shumë muzikë më 1 maj”, tha Soni Malaj.

Kjo deklaratë mësohet se është bërë gjatë nismës për mbjelljen e një peme, të cilës i janë bashkuar shumë personazhe publikë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat