29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Tjetër sukses, Ava Max publikon klipin e ri

spot_img

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Amanda Koçi ose siç njihet ndryshe me emrin Ava Max ka publikuar këngën e saj më të re. Pas suksesit që shënoi me këngën ‘Sweet but psycho’, Ava është rikthyer sërish me një tjetër hit.

‘So am I’ titullohet projekti më i ri muzikor i 25-vjeçares, ku thuhet se kënga i kushtohet admiruesve të saj. Ava po korr suksese të jashtëzakonshme me stilin e saj unik në të kënduar dhe këngët ritmike.

Shpresojmë që ajo të arrijë akoma edhe më lart. Suksese Ava!/real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat