fbpx

Tragjike/ Gjendet i vdekur një person në mes të rrugës, ç’dyshohet? Detajet e rënda

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Elbasanin ku një 50-vjeçar është gjetur pa shenja jete në rrugë.

Fillimisht u hodhën dyshime se viktima mund të ishte goditur me sende të forta në kokë, ose mund të ishte përplasur nga ndonjë mjet, por sipas Policisë, vdêkja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

“Në lagjen “5 Maji”, Elbasan,  në rrugë është gjetur pa shenja jete shtetasi R.S., 50 vjeç,  nga këqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe nga hetimet paraprake dyshohet se vdêkja ka ardhur nga një arrest kardiak.

Grupi hetimor po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin zyrtar të Policisë së Elbasanit.