fbpx

“Transformimi rekord i godinës së braktisur në një…”. Rama publikon videon: Gati në rast se do…

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak më parë në Facebook një video të strukturës së re të spitalit COVID 3, të cilën e inspektoi dhe dje nga afër së bashku me Ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

“Mirëmëngjesi

me transformimin në kohë rekord të një godine të braktisur në një strukturë të re spitalore, e cila do të jetë gati në rast të një përballjeje të re me Covid19💪”, thotë Rama.

MIRËMËNGJES 😊 me transformimin në kohë rekord të një godine të braktisur në një strukturë të re spitalore, e cila do të jetë gati në rast të një përballjeje të re me Covid19💪

Geplaatst door Edi Rama op Dinsdag 2 juni 2020