fbpx

Vdekja tragjike e 4-vjeçarit, Policia arreston 2 persona, detajet e para

Ditën e djeshme një ngjarje tragjike ndodhi në qytetin e Beratit, ku një fëmijë 4-vjeç ndërroi jetë pasi ra në kontakt me rrymën elektrike. Mësohet se sot është arrestuar drejtori i shërbimeve në bashki dhe përgjegjësi i ndriçimit.

Vijon…