VIDEO/ Gigi Hadid e mrekullueshme në rrugë

Është në kulmin e karrierë dhe një nga femrat më seksi në planet. Supermodelja, Gigi Hadid po vazhdon të ‘pushtojë’ skenat e modës së modës me fizikun e saj të përkryer dhe tërheqës, shkruan Indekonline.

23 vjeçarja trupin e saj shtatlartë e tregoj edhe në një video të publikuar së fundi në llogarinë e saj personale të Instagramit.

Gigi u paraqit në një veshje shumëngjyrëshe të ngushtë teksa sfilonte dhe tregonte me krenari bukurinë e saj. Ndërkohë, Gigi aktualisht është beqare pas ndarjes nga kënëgtari, Zayn Malik me të cilin ishte në lidhje një kohë të gjatë.

View this post on Instagram

CFDA’s tomorrow ‼️✨

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on