fbpx

Vuçiç: Takimi i Novi Sadit me Zaev dhe Ramën do të thotë shumë…

5-2.jpg

Gjatë shëtitjes me Kryeministrin e Serbisë dhe Kryeministrat e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë, Presidenti Aleksandar Vucic tha se ky takim do të thotë shumë për tre vendet tona dhe të tjerët.

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç, gjatë shëtitjes me Kryeministren e Serbisë dhe Kryeministrat e Maqedonisë Veriore dhe të Shqipërisë rrugëve të Novi Sad, tha se ky takim do të thotë shumë për tre vendet tona dhe rajonin në terësi.

“Jam i lumtur që filluam të kujdesemi për veten dhe nuk kemi nevojë për mësues që të mund ta bëjmë këtë. Me muzikën në Novi Sad, të punojmë për një të ardhme më të mirë për punëtorët tanë, fshatarët tanë,sidomos për të rinjtë që të qëndrojnë në vendet tona, “tha Vuçiç.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303