fbpx

Xhensila Myrtezaj ndryshon pamje. Duket shumë ndryshe

xhensila.jpg

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të ëmbla dhe mjaft e suksesshme në profesionin e saj.Në rrjetet sociale ku ajo është mjaft aktive. Xhensila ndan shpeshherë me fansat foto të reja ku shfaqet me paraqitje të ndryshme.Së fundi, bukuroshja ka publikuar një foto ku shihet me pamje krejt tjetër nga ajo se siç jemi mësuar ta shohim.

Ajo shfaqet me flokët e verdhë duke pirë coca-cola. Këngëtarja duket ndryshe nga si jemi mësuar ta shikoojmë, por mbi të gjitha duket tejet e bukur.

Xhensila Myrtezaj njihet për stilin e veçantë që e ka, ajo kujdeset që në çdo paraqitje të duket bukur deri në detajin më të vogël.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303