fbpx

Adrola Dushi tregon anën e saj romantike: “Le ta dijë e gjithë bota”

Modelja simpatike Adrola Dushi ishte personazhi i rradhës në after partyn me Luana Vjollcën nga emisioni “Shiko Kush Luan”.

Adrolës ju desh të zgjidhte nëse është single apo në një lidhje, ajo nuk preferoi të pëërgjigjej, duke bërë sikur po mendohej.

Nga ana tjetër kur u pyet nëse do të donte një lidhje të re apo bzines të ri, ajo zgjodhi këtë të fundit.

Mos tregon kjo se tashmë Adrola është në një lidhje dhe tanimë e vetmja gjë që i mungon është një biznes?

Nga ana tjetër modelja zgjodhi dashurinë e pastër para pasurisë, duke u shprehur se ajo është Zhulieta e kohëve moderne.

Kur u pyet nëse do preferonte një lidhje të fshehtë, apo ta dinë të gjithë, modelja u përgjigj: “Ta dijë gjithë bota, po të jetë e duhura. Ta dinë të gjithë, ta marrin vesh të gjithë”.

Prej kohësh modelja përflitet për një lidhje dashurie me reperin, Capital T. Madje burime të sigurta pranë dyshes konfirmuan pak kohë më parë për “iconstyle.al” se ata po jetojnë një romancë të bukur dhe për disa ditë qëndruan bashkë në Tiranë.