fbpx

Bieta Sulo publikoi një foto dhe rrjeti shpërtheu në urime se është në pritje të një vajze

Moderatorja e njohur e “Ftesë në pesë”, Bieta Sulo i ka vënë të gjithë në dyshime!

Fotoja e fundit e Bietës teksa mban në dorë një tollumbace ngjyrë rozë i ka bërë të gjithët ë mendojnë se moderatorja është në pritje të një vajze.

Kaq u desh dhe rrjeti shpërtheu në urime.

Por së fundmi Bieta ka reguar dhe thotë se ishte thejsht dicka e rastësishme.

Miremengjes… me nje foto pa 🎈, se ky na i ngaterroi te gjitha. E vetmja lidhje qe mund t’i gjej hamendesimeve, eshte se pres me dite te behem per here te pare teze e nje vajze 🎀, por e verteta e fotos eshte me e thjeshte: ai tullumbac me gjendej ne shtepi dhe plus qe me shkonte me fustanin… po gjsesi endrra te bukura pata me idene e nje femije te dyte 😍 qe do te doja ta kem vajze edhe pse parashikoj qe do ta kem djale 😁, shkruan Bieta duke na treguar se nuk eshte shtatzene