fbpx

“Black Eyed Peas” zbulojnë arsyen e largimit të Fergie-t nga grupi

892f010d37e0454fb3ecb9d515d610fc_md.jpg

Grupi i njohur Black Eyed Peas janë rikthyer pas një dekade me një album të ri, por një anëtar mungon.

Këngëtarja Fergie nuk është në këtë projekt të fundit, dhe grupi po shpjegon arsyen e mungeses se saj.

Albumi i ri i Black Eyed Peas

Fergie është “duke u përqëndruar në të qenit nënë”, tha Will.i.am për Billboard.

“Kjo është një punë e vështirë, dhe kjo është ajo që ajo me të vërtetë dëshiron të bëjë dhe ne jemi këtu për të, dhe ajo e di se si të na bashkohet,” tha ai..

Ne e duam Fergie-n dhe nuk duam asgjë përveçse më të mirat për të.”

Fergie ka një djalë 6 vjeç, Axl Jack, me ish-burrin, aktorin Josh Duhamel.

Ajo iu bashkua grupit, i cili përveç Will.i.am përfshiu Apl.de.Ap dhe Taboo, në 2002 dhe këndoi në disa nga hitet e tij më të mëdha, duke përfshirë ; “Where Is The Love,” “Let’s Get It Started,” “I Gotta Feeling” dhe “Boom Boom Pow.”

Së fundmi, një këngëtare i është bashkuar grupit, J.Rey Soul.

 

Burimi: CNN

 

Real News

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303