fbpx

Flavio Qarri ofendon publikisht Alba Hoxhën: “Parashikimi i m*tit”

alba-hoxha-1.jpg

Gazetari Flavio Qarri,  u bë kryefjala e rrjetit për shkak të pyetjes fare të papërshtatshme që i bëri këngëtares Luar Arani gjatë një interviste me të.

Por duket se Flavio nuk ndalet me sulmet ndaj personazheve publik dhe nuk ngurron të thotë çfarë ti vij në mendje.

Kësaj rradhe Flavio është kapur me vajzën e motit, Alba Hoxha.

Shkak është bërë  ngjyra jo e njëtrajtshme e trupit nga nxirja në diell dhe fustani i saj, e pikërisht këto e kanë bezdisur sërish Flavion, i cili në InstaStory ka shkuar:

“Kur e ke c*cën e panxirë mirë, por sponsorat të sjellin fustanin e gabuar. Parashikimi i m*tit.”

 

Ende nuk kemi asnjë reagim nga Alba Hoxha për këtë postim të pavend të Flavios, i cili ka nisur tashmë të merret edhe me fustanet dhe ngjyrën e trupit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303