fbpx

Kush mund ta zëvendësojë? Ellen DeGeneres heq dorë nga emisioni, gati për tu përballur me hetimet!

Së fundmi, mediat e huaja raportojnë se pas akuzave të shumta Ellen ka vendosur të heqë dorë nga emisioni i saj.

Kjo pasi edhe pas letrës së saj, punonjësit kanë vazhduar t’i dalin kundër.

Ndërkohë, burime pranë “The Sun” janë shprehur se ekziston mundësia që Ellen të zëvëndësohet nga moderatori dhe aktori i njohur, James Corden, por nuk ka ende asgjë zyrtare.