fbpx

Kush u shpall aktori më i pashëm turk?

bestturkishactors.jpg

Kush u shpall aktori më i pashëm turk?

Përfundimisht fansat kanë votuar nga e gjithë bota  dhe vendin e parë me 27 mijë vota e ka zënë Can Yaman!

Këtë vend e pasoi Kivanç Tatlitug, ndërsa Aras Bulut u rendit i treti me 12 mijë vota.

Më herët, Can Yaman është shprehur se nuk i pëlqen aspak fakti që krahasohet me aktorët e tjerë pasi sipas tij, ai ka veçori të tjera nga ata.

 

REAL NEWS

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303