fbpx

Për të mos u humbur! Sara i ngre “kurth” Ledrit: “Më plasën ujërat”, ja reagimi i reperit (Video)

WhatsApp-Image-2020-11-25-at-08.53.27.jpeg

Sara Hoxha dhe reperi shqiptar Ledri Vula do të bëhen prindër për herë të parë!

Sara është në ditët e fundit të shtatzanisë dhe nga dita në ditë pritet të lindë.

Së fundmi bukuroshja zgjodhi t’i bënte një “kurth” të lezetshëm e deri diku frikësues reperit.

Sara bëri sikur i plasën ujërat dhe të gjithë momentin u sigurua ta filmonte, për ta publikuar më pas në instagram:

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303