fbpx

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë

Futbollisti i talentuar shqiptar Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë.

Bashkëshortja e tij Arbnora solli në jetë vogëlushin e pagëzuar me emrin Klevis.

Lajmi u bë i ditur nga vetë futbollisti nëpërmjet llogarisë së tij në instagram.

Xhaka postoi një foto me mbishkrimin:

“Mirë se erdhe engjëlli im i vogël. Mami dhe babi të duan në pafundësi”, shkruan futbollisti në foton e ëmbël.