fbpx

VIDEO/ E tmerrshme, rreh me grushte fëmijët dhe qëllon me pistoletë babanë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur teksa një 61-vjeçar i është afruar fëmijëve të një personi tjetër duke i goditur në fytyrë dhe më pas ka qëlluar në drejtim të babait të fëmijëve.

Sipas policisë, 61 vjeçari ishte inatosur se pse fëmijët po ngisnin biçikletat në lagjen e tij. Ai i qëllon fëmijët disa herë me grusht në kokë.

Teksa i ati i fëmijëve ndërhyn ai i nxjerr armën dhe qëllon në drejtim të tij, por që për fat plumbat nuk e prekin.

Policia më pas arrestoi 61-vjeçarin.

E gjithë ngjarja ndodhi në Millcreek të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.