fbpx

VIDEO/Llahtar në mes të rrugës, i sëmuri bie nga ambulanca dhe…

Një person ka rënë nga ambulanca ndërsa po transportohej në spital.

Drejtuesi i ambulancës nuk e ka vënë re aspak pacientin teksa ka rënë nga ambulanca në mes të rrugës.

Mësohet se personi i rënë nga ambulanca ka qenë i dehur dhe ka refuzuar që t’i nënshtrohet terapisë në spital dhe për këtë arsye është hedhur nga ambulanca.

Ai është dërguar më pas në spital dhe mbahet nën vëzhgimin e policisë.

E gjithë ngjarja ka ndodhur në Novomoskovsk, në rajonin e Dnipropetrovskut të Ukrainës.