fbpx

VIDEO/ Tmerrohen njerëzit, dy burra zhduken krejt papritur nga toka

Dy burra janë zhdukur krejt papritur nga toka. Të dy ishin duke qëndruar pranë një dyqani, kur toka shembet dhe i thith poshtë.

Dy personat janë nxjerrë nga njerëzit nga vrima e madhe të cilët i dërguan në spital ku morën edhe mjekimin e nevojshëm.

E gjithë ngjarja ndodhi në Indinë veriore.