fbpx

Samsung heq reklamat nga aplikacionet e tij

Screenshot_26.jpg

Një lajm i mirë për përdoruesit e Samsung. Kompania duket se më në fund do të heqë reklamat nga disa prej aplikacionet e saj. Samsung kishte njoftuar në gusht se do të ndalonte reklamat nga disa app-e si Samsung Weather, Samsung Pay dhe Samsung Theme.TizenHelp raporton se një punonjës i gjigandit teknologjik konfirmoi ndryshimet në Samsung Health në një postim. Të dy aplikacionet Samsung Health dhe Weather nuk po shfaqin reklama që dilnin në krye të faqes kryesore.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303