fbpx

Snapchati bie nga sistemi, probleme me dërgimin e mesazheve

Screenshot_7-9.jpg

Rrjeti i njohur social, Snapchat, ka rënë nga sistemi, duke ua bërë të pamundur disa përdoruesve të futen në aplikacion apo të dërgojnë mesazhe.

“Doën Detector” ka regjistruar dhjetëra mijëra raportime nga përdoruesit e aplikacionit, të cilët kanë pasur shumë ankesa.

Vetë Snapchati ka shfrytëzuar Twitterin për të treguar rënien nga sistem, teksa ka njoftuar se po punon për rregullimin.

Advertisement

Kujtojmë që një javë më parë, pësuan rënie të rrjetit për disa orë aplikacionetFacebook, Instagram, WhatsApp dhe Messenger.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303